ŁOŻYSKA, USZCZELNIENIA TECHNICZNE , SIMERING SIMMERINGI , CORTECO , ORINGI

Koszyk

Katalog produktów

Zamówienia

pon-pt
godz. 8-16

Gadu-GaduSkype

Kurierzy

Wysyłka

Wyszukiwarka

wymiary: x x

Praca

Lublin 01.10.2014

Zatrudnimy:

 Specjalistę w Dziale Zarządzania Relacjami z Klientem

Miejsce pracy: Lublin

TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o. Zajmujemy się handlem uszczelnieniami technicznymi i łożyskami.

Poszukujemy przedsiębiorczej osoby do Działu Zarządzania Relacjami z klientem.

Zadania

  • planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów
  • współpraca z dotychczasowymi klientami i dbałość o utrzymanie prawidłowych relacji handlowych
  • sporządzanie raportów z wykonywanych działań

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, konsekwencja w działaniu
  • wysoka motywacja do osiągnięcia sukcesu zawodowego

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
  • pracę pełną wyzwań
  • umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji na adres

e-mail: praca@grn.com.pl